Hľadáte spoľahlivého dodávateľa strojov a nástrojov?

Spoločnosť IPECON je už  25 rokov spoľahlivý partner svojich zákazníkov. Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti v oblasti výberu vhodných strojov, nástrojov a príslušenstva. Určite nájdeme pre Vás vhodné riešenie aj v otázkach dodacieho termínu strojov a platobných podmienok.

Hľadáte kvalitné stroje za prijateľnú cenu?

Ponúkame stroje DURMA s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon. Napriek tomu, že naše stroje patria do strednej cenovej kategórie, sú vybavené TOP komponentami (Bosch Rexroth, Siemens, Schneider, IPG, Precitec, Cybelec, Fiessler, …) a sú navrhované a vyrábané v špičkovom závode Durmazlar s 60 ročnou tradíciou. O kvalitu našich strojov sa určite nemusíte obávať, naši zákazníci dlhodobo vyrábajú na strojoch DURMA kvalitné produkty pre ich náročných odberateľov. Pozrite si naše referencie.

Hľadáte dodávateľa zameraného nielen na predaj ale hlavne na servis?

Spoločnosť IPECON už dlhodobo buduje silné a stabilné servisné oddelenie. Naši skúsení servisní technici Vám dodané stroje odborne nainštalujú, zaškolia Váš obslužný personál a odovzdajú potrebnú dokumentáciu – všetko v cene strojov. Na stroje poskytujeme 24 mesačnú záruku a sme pripravení starať sa o Vaše stroje aj v rámci pozáručného servisu, tak ako to robíme pre všetkých našich zákazníkov ktorí majú záujem. V našom sklade náhradných dielov držíme množstvo dielov a preto je náš servis veľa krát rýchly a porucha je odstránená.

Preferujete viac druhov strojov od jedného stabilného dodávateľa?

Ponúkame bezkonkurenčne široký sortiment strojov jednej značky. Sme partner pre Vaše presné a kvalitné ohraňovanie, strihanie, zakružovanie, vysekávanie, rezanie plazmou a rezanie laserom – všetko so strojmi DURMA.

Pre viac informácii kontaktujte naše obchodné oddelenie, radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.